Меню Контакти

Меню

Закрити

Закрити

Mary Ann. Wedding and Event Studio

Ексклюзивні весілля

hearts

Обирайте кращих для організації вашого свята!
Ми усвідомлюємо всю важливість нашої роботи!

І розпочнеться нова історія...

Кожна дівчинка з дитинства мріє приміряти весільну фату і чарівну білу сукню, щоб бути гарною, як улюблена лялька Барбі. З маленької дівчини виростає елегантна леді, яка з посмішкою згадує свої дитячі мрії, готуючись до вже справжнього весілля. Її коханий навряд чи раніше уявляв себе у весільному смокінгу, але ставши справжнім чоловіком, мріє побачити свою кохану в ніжному образі нареченої, щоб впевнено взяти її за руку та повести за собою у спільне щасливе сімейне життя!

Весілля один з найяскравіших моментів в нашому житті. Тому протягом декількох років ми даруємо незабутні спогади від прекрасних весіль нашим нареченим. Весілля, створене для наших клієнтів – це відображення їх стилю життя та думок, захоплень і побажань у поєднанні зі здійсненням будь-яких задумів і найзаповітніших мрій! В нас індивідуальний підхід до всього – від запрошень та сценарію до весільного торту. Перед нами стоїть важлива задача – не тільки організувати незабутнє весілля, а й забезпечити комфорт та спокій нашим нареченим, щоб вони не нервувались і не переймались абсолютно нічим. Довіривши організацію весілля нам, все що вам залишиться – це з трепетом у серці чекати на свою визначну подію, а потім насолоджуватися нею. Ми отримуємо колосальне задоволення від нашої причетності до такої по-особливому емоціональної та зворушливої події. Наша команда пишається тим, що результатом плідної роботи стає ідеально проведене весілля наших неповторних закоханих.

Маємо сказати трохи про вартість наших послуг. Ціна на них формується відповідно до концепції та масштабів вашого заходу. Ми чесно та прозоро ведемо фінанси, завжди ретельно вивчаємо вартість послуг на ринку, щоб всі витрати були виправдані. Ми притримуємось думки, що ціна має відповідати якості.

Ми закохані в свою роботу і вкладаємо в організацію
кожного весілля частинку свого серця!

hearts

Підготовка весілля – дуже важлива та відповідальна місія,
бо є тільки один шанс зробити його ідеальним!

Так відбувається організація вашого весілля

01

Перш за все ми спілкуємося з нареченими. Ви розповідаєте нам свою історію кохання, свої вподобання і яким ви бачите своє весілля. Після цієї розмови в нас складається образ про вас, що стає фундаментом для планування концепції та тематики свята.

02

Наступним етапом стає розробка плану дій, які необхідно зробити. Ми розписуємо все дуже ретельно, щоб нічого не пропустити, бо кожна деталь має своє важливе значення. Далі складаємо бюджет і погоджуємо його з вами. Тільки після затвердження плану та кошторису ми переходимо до наступного етапу.

03

Найвідповідальніший та самий об’ємний етап – реалізація проекту. Вибір місця проведення, написання сценарію, створення декорацій та флористики, замовлення меню, торту, фото/відео зйомки, ведучого і таке інше. Ми також можемо замовити номер молодят та організувати весільну подорож. Таким чином, все, що має бути готовим до дня весілля, відбувається на цьому етапі.

04

Наступний етап – проведення весілля. До цього дня вже все сплановано, організовано і готово до святкування. Ми чітко координуємо хід події. За кожним процесом заздалегідь закріплюється підрядчик. Вам залишається тільки насолоджуватись своїм святом разом з близькими та друзями.

05

Після того, як відбудеться ваше шикарне весілля, ми проконтролюємо, щоб ви отримали фото та відео з події. Тільки після цього ми попрощаємося з вами, побажаємо щастя та будемо очікувати на запрошення організувати День народження для ваших майбутніх дітей.

hearts

Наша місія - передбачити все необхідне і навіть більше,
щоб ваша подія відбулась ідеально.

Ми пропонуємо наступні послуги для вашого весілля

3

Телефонуйте просто зараз і ми відразу почнемо підготовку свята вашої мрії.
Ваші бажання - наші турботи.

Поспілкуємось?
+38 050 373‐20‐90
+38 067 800-60-94

Або напишіть нам
hearts

Поспілкуємось?

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено, ми невдовзі з вами зв'яжемося.

hearts Закрити