Меню Контакти

Меню

Закрити

Закрити

Mary Ann. Wedding and Event Studio

Давайте знайомитись

hearts
Засновниця

Мар'яна Тищенко

team
Засновниця

Мар'яна Тищенко

Креативна, відповідальна, енергійна — все це про неї. Мар’яна генерує ідеї 24 години/7 днів на тиждень. Та майстерно втілює їх, наче фея. Вона перекона, що святкування визначних подій може надихати та змінювати життя, тому свята, які організовує не лише красиві, але й духовні.
Разом з цим, Мар’яна — професіонал в івент сфері, постійно навчається, розвивається та створює власні освітні заходи для майбутніх організаторів свят.

ІДЕЙНИЙ ГЕНЕРАТОР - НАША КРЕАТИВНА КОМАНДА!

3 причини, чому на Mary Ann Weding&Event House можна покластися:

  1. Працюючи, втілюємо ідеї клієнта, а не нав’язуємо свої. Про це важливо пам’ятати й відверто ділитися з нами всіма бажаннями, навіть якщо вам вони видають нездійсненними.
  2. Під час підготовки до свята ви можете вносити зміни та контролювати процес нашої роботи. Тільки давайте домовимося відразу ж: про все домовляємося завчасно, не в день весілля.
    *хоча, переконані — після перших декількох тижнів ви відпустите ситуацію і будете насолоджуватися процесом.
  3. За більше, ніж 8 років успішної роботи сміливо беремося за будь-які запити. Лише за 2018-2019 роки організували 74 свята різного формату. Більше про них — в наших соцмережах та за тегом #maryannevents

 

Ваше свято буде унікальним, адже ми дотримуємося простих принципів:

  • індивідуальність. Готуючи свято, розказуємо історію закоханих у деталях. Тому відвертість та довіра — вкрай важливі елементи при знайомстві з парою та подальшою співпрацею.
    наповненість. Жодних випадкових елементів, кожен з них має своє значення/місце/роль для загальної концептуальної картини весілля.
  • естетика. Безумовно, ваше свято повинно бути красивим. Тому ми пропрацьовуємо візуальний стиль, кольористику, створюємо мудборд (файл з прикладами та фото для натхнення). Вже на перших етапах роботи ви не просто уявляєте своє свято, а бачите його реальні елементи.
  • атмосферність. Переконані, що свято повинно бути ліричним, романтичним, веселим та дещо шаленим. Для цього прописуємо в сценарій події, які даруватимуть емоції, захоплять увагу гостей та налаштують на потрібний лад.

hearts

Для нас не існує кордонів!
Організуємо ваше свято в будь-якій точці світу!

Ми маємо досвід організації подій за кордоном

Марокко

Грузія

Кіпр

Мальдіви

Телефонуйте просто зараз і ми відразу почнемо підготовку свята вашої мрії.
Ваші бажання - наші турботи.

Поспілкуємось?
+38 050 373 20 90
+38 067 800 60 94

Або напишіть нам
hearts

Поспілкуємось?

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено, ми невдовзі з вами зв'яжемося.

hearts Закрити