Меню Контакти

Меню

Закрити

Закрити

Mary Ann. Wedding and Event Studio

Святкування дня народження

hearts

Створимо феєричне свято,
яке запам'ятається вам надовго!

Час святкувати День Народження...

Будь-який день народження, це настрій, характер клієнта, тільки в інтерпретації нашої агенції, або якщо простіше – це наше сприйняття, розуміння, бачення клієнта. Усе залежить від того, з яким запитом, посилом та бажанням приходить людина, саме таке свято ми й організуємо, але зробимо трішки більше, ніж очікує замовник, для ще більшої атмосфери, родзинки, здивування, усмішки та щасливого обличчя. 90% події – це очікування та те, що знає клієнт, а 10% – це інтрига, щось спонтанне, можна сказати, що це наш подарунок для іменинника чи іменинниці на день народження. Ми справді вміємо дивувати такою підготовкою проекту, адже любимо те, що робимо і щасливі від кожного проведеного моменту.

День народження дитини в Івано-Франківську

Якщо ви завітали до нас, випили смачної кави і прийняли рішення про подальшу співпрацю, то це вже найкраще рішення! Ми виходимо за межі Івано-Франківська, на зв’язку 24/7, працюємо не кількістю, а якістю, даємо відмінний результат та незабутні емоції!

Святкування дитячого дня народження, це дуже важлива та обов’язкова подія у житті кожної малечі. Саме з дитинства відбувається формування особистості, уявлення її про навколишній світ, про цю подію, це як фундамент для щастя дитини. Не зважаючи на масштабність події, дитина тішиться, радіє і відчуває себе унікальною! У даному випадку важливими не є подарунки — увага, емоції і спогади, це основа філософії нашої компанії! Дитячий день народження, це не тільки про малечу, але й про маму з татом, що відчувають нереальні емоції, адже до їхньої скарбнички додався ще один рочок, коли дитина тішить їх щоранку, щовечора і щохвилини.

Проведення дитячих днів народжень

Дитячі дні народження – це найпопулярніша послуга в компанії, і це не може не тішити, адже ми раді, що маємо класних та свідомих батьків, що підтримують таке ставлення до дитячих святкувань. Знаєте, що найприємніше? Коли та ж дитинка, якій ми організовували її щасливе 8 день народження, уже сама приходить у свої солодкі 18, і мріє про грандіозне свято, як результат подяки для батьків, що зробили їй нереальне дитинство.

Дитяче свято – це необхідний ритуал, адже дитинка поглинає усе, відчуває турботу і виростає вдячною за кожен момент, що зробив її такою, якою вона є зараз. Ми за якість у кожній деталі! Тому жодна подія не списана та не зроблена за шаблонами, усі унікальні, особливі та спеціально для кожного клієнта.

 

Проведення дитячого дня народження – подія вельми відповідальна, адже діти – публіка прискіплива та вередлива. Але ми знаємо, як догодити навіть найвибагливішим та найнеймовірнішим забаганкам наших найменших клієнтів. Найбільшим визнанням цього є фонтан емоцій, щасливі та іскристі маленькі оченята, та слова: «Мамо, це був найкращий день народження у моєму житті».

Працюємо з любов'ю! Mery Ann - ваш надійний друг і помічник
в організації фантастичних подій!

hearts

З нами ваш День Народження пройде казково!

Так ми організовуємо ваше свято

01

Спочатку ми спілкуємось з іменинником чи з його батьками. Цікавимось побажаннями та вподобаннями. Обговорюємо тематику та концепцію Дня Народження та все узгоджуємо.

02

Складаємо план організації свята. Обираємо місце проведення. Все продумуємо, робимо кошторис. Після вашої згоди приступаємо до роботи.

03

На цьому етапі відбувається написання сценарію, створення декорації, робимо всі необхідні замовлення – меню, торту, ведучого, аніматорів, фото-відео зйомку тощо.

04

Найприємніший етап – проведення свята. Ми все координуємо, слідкуємо, щоб все йшло за планом.

05

Бажаємо успіхів і не прощаємось, сподіваючись, що вам все сподобалось і ми неодмінно ще зустрінемось.

hearts

Ми передбачили всі необхідні послуги,
щоб ваше свято пройшло ідеально.

Ми пропонуємо наступні послуги для вашого Дня Народження

Телефонуйте просто зараз і ми відразу почнемо підготовку свята вашої мрії.
Ваші бажання - наші турботи.

Поспілкуємось?
+38 050 373 20 90
+38 067 800 60 94

Або напишіть нам
hearts

Поспілкуємось?

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено, ми невдовзі з вами зв'яжемося.

hearts Закрити