Меню Контакти

Меню

Закрити

Закрити

Mary Ann. Wedding and Event Studio

20.01.2017

Gatsby birthday party

hearts

А як Ви ставитеся до таємниці, непередбачуваних сюрпризів, яскравих емоцій, азарту та легкої інтриги? А коли все це ще й сповнене розкоші, блиску, шику, безтурботності та веселощів!
Тут вишукані леді та аристократичні джентельмени перестають бути глядачами, натомість прагнуть стати учасниками. Їхнє кредо: «Варто отримати від життя те, чого забажаєш!».
Саме таку концепцію святкування дня народження ми згенерували для нашої замовниці, яка дуже-дуже хотіла зробити сюрприз своєму коханому на честь його ювілею. І в результаті, було вирішено влаштовати особливу вечірку, не зраджуючи стилю сухого закону та яскравого життя.
Нас цілковито захопила атмосфера 20х років минулого століття! Ми на стільки перебували в захваті від даної тематики, що марили флепперськими сукнями та мундштуками. А коли живеш чимось на стільки правдиво, то результат завжди перевершує очікування! – Нам вдалося ідеально відтворили блискучий тогочасний антураж, родзинкою котрого стала фотозона з вишуканими величними дзеркалами, на фоні якої кожен міг з легкістю перетворитися на тогочасну відому зірку.
Того вечора усі учасники дійства були у захваті та отримали дозу приємного здивування. Навколо панувала безтурботна атмосфера та нестримні веселощі, лунала стильна музика, а очі присутніх тішило гастрономічне різнобарв’я. Все було для тих, хто очікує від життя несподіванок, для тих, хто цінує яскраві спогади! За останніми, до речі, можна з впевненістю до нас

hearts
Повернутися до галереї hearts

Телефонуйте просто зараз і ми відразу почнемо підготовку свята вашої мрії.
Ваші бажання - наші турботи.

Поспілкуємось?
+38 050 373 20 90
+38 067 800 60 94

Або напишіть нам
hearts

Поспілкуємось?

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено, ми невдовзі з вами зв'яжемося.

hearts Закрити