Menu Contact us

Menu

Close

Close

Mary Ann. Wedding and Event Studio

Services

We offer a wide range of services. We organize birthdays, theme parties to your taste and elegant wedding. In addition, you can rent ready exclusive costumes and scenery. We also gladly organize interesting and useful master classes. We work for you!

Rental and making decorations and costumes

Rent Mary Ann Studio

200 square meters for your business and creativity

Learn more

Decorations

Hand-made decorations - the perfect addition for any party!

Learn more

Costumes

Treat your child - invite to the party favorite fairy-tale hero!

Learn more

(Укр) МЕБЛІ, ПЛЕДИ, ШАТРА

(Укр) У нас можна орендувати красиві та зручні дивани, лавки, шатра і тепленькі пледи (12 шт).

(Укр) Ознайомитись

Master classes

Our favorite mistress with great pleasure spend not only interesting, but also very informative master classes. They convey to the students their skills and knowledge and help to reveal hidden potential.

(Укр) Консультації

team

(Укр) Консультації

(Укр) Іноді хочеться самому зануритися в атмосферу створення свята, але при цьому — мати план дій, поради та підтримку від професіонала. Для такого формату співпраці пропоную 2 формати консультацій:

  1. створення концепції, підбір стилістики, прописання етапів підготовки та плану дня. А також чіткі та конкретні поради та інструменти, якими не ділиться жоден організатор (наприклад, де і на чому зекономити, рекомендації кращих підрядників, тощо). Вартість — 1000 грн.
  2. все те ж саме + підбір та створення карти візуально стилю. Побачите, як виглядатиме ваше свято, отримаєте деталізований документ по втіленню віжуалу і свята загалом. Вартість — 3000 грн.

(Укр)

Це вигідно

  • бо за фіксовану ціну ви отримуєте сценарій, віжуал та план дій. Залишається лише виконувати пункти плану. До слова, якщо обираєте нас організаторами свята — ці кошти віднімаються від вартості послуг. Зручно
  • бо я позбавлю вас труднощів пошуку та підбору ідей. Ви, на основі своїх смаків та побажань, отримаєте готовий сценарій, план дій та концепцію свята та візуального стилю. І, що дуже важливо, чіткі та конкретні професійні поради, які інші організатори тримають в секреті. Та комфортно
  • бо консультація відбудеться у нашому новому та красивому офісі в центрі Франківська. Я приготую вам запашну каву, покажу приклади робіт, розпитаю про уявлення, яким повинно бути свято. А ви будете гортати свої соцмережі та показувати, що вас надихає.

Звісно, сценарій та план не замінять організаторів, які подбають про ваш спокій та безтурботність. Але точно допоможуть якомога точніше втілити #всепрощотимріяла.

team

Call right now and we will begin the preparation of the holiday of your dreams at once.
Your desires - our concern.

Let's talk?
+38 050 373‐20‐90
+38 067 800-60-94

Or write to us
hearts

Let's talk?

Thank you!

Your message delivered, we contact you soon

hearts Close