Menu Contact us

Menu

Close

Close

Mary Ann. Wedding and Event Studio

Services

We offer a wide range of services. We organize birthdays, theme parties to your taste and elegant wedding. In addition, you can rent ready exclusive costumes and scenery. We also gladly organize interesting and useful master classes. We work for you!

Rental and making decorations and costumes

Rent Mary Ann Studio

200 square meters for your business and creativity

Learn more

Decorations

Hand-made decorations - the perfect addition for any party!

Learn more

Costumes

Treat your child - invite to the party favorite fairy-tale hero!

Learn more

(Укр) МЕБЛІ, ПЛЕДИ, ШАТРА

(Укр) У нас можна орендувати красиві та зручні дивани, лавки, шатра і тепленькі пледи (12 шт).

(Укр) Ознайомитись

Master classes

Our favorite mistress with great pleasure spend not only interesting, but also very informative master classes. They convey to the students their skills and knowledge and help to reveal hidden potential.

(Укр) Як ми організовуємо події

team

(Укр) Як ми організовуємо події

Організація івентів будь-якого масштабу

Емоції! Саме з таким запитом до нас приходять 90% звернень! Ми організуємо усе на найвищому рівні, від романтичної вечері на двох, до організації масштабної події чи івенту на 350 людей! Ми шалено цінуємо та любимо кожного клієнта, адже усі вони довіряють нам одні з найважливіших подій, що є у їхньому житті. Ми дотримуємось під час івентів усіх побажань та відтворюємо саме ту картинку, яку забажав наш клієнт, та навіть більше.

Івент агенція MaryAnn в Івано-Франківську – це 10 років унікального, універсального досвіду кожного гравця команди, це їхня база знань, вмінь та навичок, що кожен учасник здобув завдяки усім проектам, що уже відбулись. При організації події надзвичайно важливим є саме контакт з клієнтом, дотримання концепції, очікувань, усіх побажань і сприйняття його ідеї на усі 100%.
Звичайно, що бувають різні івенти, і кожна подія це абсолютно нова історія з яскравими емоціями та легкими хвилюваннями, але є багато чинників, що не залежать безпосередньо від івенторів, а й від клієнта чи учасників події. Тим не менше при організації подій, у нас завжди є план Б, на випадок, якщо не спрацює план А. У будь-якій ситуації, ми завжди бережемо емоційний стан клієнта і феячимо до кінця.

Людина може організувати будь-яку подію, для цього потрібен, як безмежний ресурс креативу, так і вміння творити. Незважаючи, чи це маленьке привітання, що складається із декількох елементів, чи масштабна подія з великим переліком завдань, укладеними договорами, пропозиціями макетами, дизайнами, флористикою, музичним забезпеченням, ведучими, алкогольною/безалкогольною картою та усіма деталями (від локації свята, до прибору біля тарілочки кожного гостя). Події – це про безмежність креативу, ми це маємо!

Івенти за кордоном

Організувати події за кордоном? Вміємо і практикуємо! Сучасний світ наповнений інноваційними технологіями, що додають нам великий спектр можливостей у комунікації. Саме тому, завдяки усім засобам зв’язку ми маємо можливість розгледіти і зрозуміти побажання клієнта у будь-якому куточку світу. Ми 24/7 на зв’язку, вільно володіємо англійською і точно підкоримо ваше серденько! В межах сьогодення, багато клієнтів любить подорожі та усе, що з ними пов’язано, часто мрії та запити клієнтів фантастичні, мало реальні та складні в реалізації, але це зовсім не проблема для нас! Клієнт мріє організувати своє день народження у його улюбленому місті Лас Вегас, але не має можливості забезпечити це для усіх гостей? Не проблема! Організуємо Лас Вегас у твоєму рідному місті. Під час івенту ми передаємо усю атмосферу свята, емоції, ідеально відтворимо концепцію і подаруємо кожному незабутні враження. Зрозуміло, що для будь-якого креативу потрібні професійні партнери, які теж отримують задоволення від роботи і готові феячити разом із нами. Івент агенція MaryAnn готові до викликів, ми гнучкі в роботі як в Івано-Франківську, так і по Україні, так і за кордоном, не боїмось різниці у часових поясах, адже й так завжди з вами на зв’язку, легко знаходимо спільну мову, і любимо усі валюти світу)

Консультації по організації подій в Івано-Франківську

Іноді хочеться самому зануритися в атмосферу створення івенту, але при цьому — мати план дій, поради та підтримку від професіонала. Для такого формату співпраці пропонуємо 2 формати консультацій:

  1. Створення концепції події чи івену, підбір стилістики, прописання етапів підготовки та плану дня. А також чіткі та конкретні поради та інструменти, якими не ділиться жоден організатор (наприклад, де і на чому зекономити, рекомендації кращих підрядників, тощо). Ціна — 1000 грн.
  2. Все те ж саме + підбір та створення карти візуального стилю. Побачите, як виглядатиме ваша подія, отримаєте деталізований документ по організації та  втіленню віжуалу і свята загалом. Ціна — 3000 грн.

Консультації по організації івентів це вигідно

  • оскільки за фіксовану ціну ви отримуєте сценарій, віжуал та план дій. Залишається лише виконувати пункти плану. До слова, якщо обираєте нас організаторами івенту — ці кошти віднімаються від вартості послуг. Зручно
  • бо ми позбавляємо вас труднощів пошуку та підбору ідей. Ви, на основі своїх смаків та побажань, отримаєте готовий сценарій, план дій та концепцію свята та візуального стилю. І, що дуже важливо, чіткі та конкретні професійні поради, які інші організатори тримають в секреті. Та комфортно
  • бо консультація відбудеться у нашому новому та красивому офісі в центрі Івано-Франківська. Ми приготуємо вам запашну каву, покажемо приклади робіт, розпитаємо про уявлення, яким повинна бути подія. А ви будете гортати свої соцмережі та показувати, що вас надихає.

Звісно, сценарій та план не замінять організаторів, які під час організації івенту подбають про ваш спокій та безтурботність. Але точно допоможуть якомога точніше втілити #всепрощотимріяла.

team

Call right now and we will begin the preparation of the holiday of your dreams at once.
Your desires - our concern.

Let's talk?
+38 050 373 20 90
+38 067 800 60 94

Or write to us
hearts

Let's talk?

Thank you!

Your message delivered, we contact you soon

hearts Close