Меню Контакти

Меню

Закрити

Закрити

Mary Ann. Wedding and Event Studio

Давайте знайомитись

hearts

ІДЕЙНИЙ ГЕНЕРАТОР - НАША КРЕАТИВНА КОМАНДА!

Mary Ann studio – це натхненна команда професіоналів з креативним баченням та нестандартними рішеннями. Ми творчі та рішучі, доброзичливі та позитивні, відповідальні та пунктуальні! Запорука нашого успіху – особливий підхід до кожного клієнта.
Наша дружня команда завжди із завзяттями береться втілювати в життя складні та неймовірні проекти. Під час щоденної плідної роботи ми звикли руйнувати кордони дозволеного, бо рамки та обмеження не для нас. Ми генеруємо ідеї 24 години на добу, адже працюємо не тільки із великим задоволенням, а й з чималим азартом. Наші ідеї завжди свіжі та соковиті. На сьогоднішній день нам не потрібно слідкувати за останніми трендами event-індустрії, оскільки ми здатні з легкістю запроваджувати їх самі.
Ми любимо те, що робимо, цінуємо наших клієнтів, та стаємо з ними справжніми друзями. Будьте певні, з нами ваша подія гарантовано буде унікальною та неповторною.

hearts
Засновниця

Мар'яна Тищенко

team
Засновниця

Мар'яна Тищенко

Мар’яна відповідає за злагоджену роботу всього агентства. Для неї дуже важливо, щоб всі свята організовувались на бездоганному рівні. Вона безмежно любить свою справу і повністю їй віддається, тому ідеї вашого свята приходять до неї навіть у снах. Ця вродлива дівчина – серце нашої команди. Завдяки її старанням, ми всі робимо одну велику справу – несемо щастя та любов в життя людей.

Mary Ann girls

Аліна Сукенник

team
Mary Ann girls

Аліна Сукенник

Надійна, організована, креативна, уважна, любить свою справу. Організовуючи свята, Аліна керується одним з найважливіших принципів агенції — індивідуальний підхід до кожного клієнта. Її фішка — підбір деталей: від найменшої до найбільшої, завжди запропонує щось цікаве та неординарне.

Mary Ann girls

Віта Хеменець

team
Mary Ann girls

Віта Хеменець

Віта за характером щира, особливо у своєму відношенні до людей; в роботі — відповідальна; має свою точку зору, яку відстоює, якщо переконана (і часто буває правою!); покладиста, уважна і терпелива. Її фішка — швидке створення вражаючих фотозон/декорів, та ще швидше їх розбір по закінченню свята.

Для нас велике задоволення – розділяти разом з вами щасливі та дорогоцінні миті вашого життя. Ми не можемо уявити більшої винагороди, ніж бачити ваші щирі посмішки та блиск радісних очей.

Ви довіряєте нам найважливіше - ваше свято, а ми даруємо вам впевненість та спокій в тому, що все пройде ідеально!

hearts

Для нас не існує кордонів!
Організуємо ваше свято в будь-якій точці світу!

Ми маємо досвід організації подій за кордоном

Марокко

Грузія

Кіпр

Мальдіви

Телефонуйте просто зараз і ми відразу почнемо підготовку свята вашої мрії.
Ваші бажання - наші турботи.

Поспілкуємось?
+38 050 373‐20‐90

Або напишіть нам
hearts

Поспілкуємось?

Дякуємо!

Ваше повідомлення відправлено, ми невдовзі з вами зв'яжемося.

hearts Закрити